First CUBE | 1 CUBE
e-marketing solutions

Jesteśmy firmą specjalizującą się w e-marketing solutions. Usługi First CUBE są kreowane przez osoby mające wieloletnie doświadczenie w reklamie. Wykonujemy zlecenia głównie na rzecz: firmy budowlane i deweloperskie, firmy finansowo-usługowe, firmy HoReCa, firmy handlowe, organizacje Non-Profit.

Oferujemy szeroki zakres usług komplementarnych - tak aby tworzyć rozbudowaną ofertę promocyjną. Nasz zespół to doświadczeni:

- graficy
- programiści
- animatorzy
- fotograf

- edytor copywrite
- architekt 3D/ render
- specjalista SEO/SEM

 

Za sterami naszej rakiety zasiada kapitan Lesisz - Bartłomiej Lesisz
Kosmita z papierami mgr ekonomii (Marketing i zarządzanie), współtwórca agencji interaktywnej 3CUBE - przyjaciel Marsjan, entuzjasta Wenusjanek, wielbiciel wielu ziemskich krain - szczególnie górzystych - tych bliżej gwiazd :)

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.firstcube.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ